Aktualności
KONKURS WYGRAJ MIEJSCE W AKADEMIKU

 Znane już są wyniki Konkursu „Wygraj miejsce w Akademiku”, organizowanego po raz kolejny przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koszalinie.

     Konkurs adresowany jest do przyszłych studentów Uczelni, a nagrodę stanowi  bezpłatne miejsce w Domu Studenta PWSZ w Koszalinie na okres od 1 października 2015 do 30 czerwca 2016.

      Celem Konkursu jest propagowanie wśród młodzieży wiedzy z zakresu sportu, pedagogiki i nauk o zdrowiu (pielęgniarstwo, fizjoterapia), które szeroko rozumiane stanowią dziedziny studiów w PWSZ w Koszalinie.

     Tegoroczna edycja konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony młodych ludzi. Napłynęło wiele odpowiedzi na pytania, które przez cztery kolejne dni ukazywały się na łamach Głosu Koszalińskiego. 17 czerwca komisja konkursowa złożona z trzech Przedstawicieli PWSZ w Koszalinie wyłoniła zwycięzcę. Została nim Pani Natalia Fabiańska, mieszkanka Darłowa, która bezbłędnie odpowiedziała na pytania z zakresu fizjoterapii. Pani Natalia chce zostać studentką w PWSZ w Koszalinie na kierunku fizjoterapia. W dniu dzisiejszym Laureatka Konkursu otrzymała główną nagrodę z rąk Rektora PWSZ w Koszalinie, dr. Jana Kuriaty.

     Za rok kolejna edycja konkursu „Wygraj miejsce w Akademiku”. Wierzymy, że jak co roku w szranki zmagań konkursowych staną przyszli żacy PWSZ w Koszalinie, uczelni, która wbrew ogólnym trendom spadku liczebności studentów, notuje stały jej wzrost.

 

Konkurs "Wygraj miejsce w Akademiku PWSZ rostrzygnięty" - GK z dn.23.06.2015r.

 

Pytania ze wszystkich dziedzin:

Pytania  - pedagogika

Pytania - fizjoterapia

Pytania - pielęgniarstwo

Pytania - sport

Pierwsza seria pytań z pedagogiki - GK z dn.8.07.2015r.

 Regulamin Konkursu 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie
ul. Leśna 1, 75-582 Koszalin
tel. 94 342 67 66 / fax 94 341 65 86
e-mail: pwsz-koszalin@wp.pl
www.pwsz-koszalin.pl

Dom Studenta - 94 343-33-06